Nerelerde Kullanılır?

Facebook Oyunları: City Wille, Cafe World Secret, Frontier Ville, Farm Ville, Empires Allies, Mafia Wars vb.
Portal Oyunları: Metin 2, Travian, Worl War Craft, Dark Obit, Fast&Furious, Adventure Questo vb.
Alışveriş: Lily Alleno, Cold Playo, Paul McCartneyBreak Beat, R.U.T, Skype, Rebtel, Voip Bustero vb.
Müzik: Stella Bileto, Break Beato, R.U.To vb.
Oyun: Dark Orbito, Adventure Questo, Ashen Empireso
İletişim: Skype, Rebtel, Voip Buster vb

Paykasa kart bir ödeme sistemidir. Paykasa kart ile ödeme kabul eden tüm online siteler üzerinden paykasa kartı kullanabilirsiniz. Paykasa bir online sitede , facebook oyun sitelerinde geçerlidir.
Pay kasa kart ile
internet üzerinden dünyanın her hangi bir yerine ödeme işlemini yapabilirsiniz. Bu kart son derece size rahatlık sunacaktır.Dünyada 30.000’den fazla alışveriş sitesinde para yerine kullanılabilen ön ödemeli bir karttır. Pay Kasa kullanması
ve alması son derce kolaydır.Paykasa satın almak için güvenli bir adresten alabilirsiniz VİRA KART ile paykasa’nın güçlerini birleştirip sizlerle daha güvenli paykasa alınabiliyor.
Diger kredi kartları gibi
müracaat etmek ve beklemek gibi süreçleri yoktur. Bir telefon kadar Paykasa size yakındır. Yasal pay kasa satışı yapan bir siteden size yardım etmelerini isteyebilir ve birkaç adımda Pay Kasa kartınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz ve satış noktalarından Pay kasa ana satış bayilerinden bulabilirsiniz. Paykasa’nın kartın kullanım alanları Web ve Mobil Servisler, Voip ürünler, İnternetten sanal alış veriş ve oyun siteleri gibidir, paykasa ile tüm online ve mağazalardan paykasa satın alabilirsiniz.
Vakit Kaybını Sona erdirecek bir karttır.16 hane olup sizden ne son kullanma tarihi ne cvv numarası isteyecektir.Sizlerin Online alışverişlerinizde Zamanı en kısaya indirgemekten kaçınmayan paykasa sizlerle çok yakında 50.000 online sitede karşınıza çıkacaktır.
Paykassa ailesinden rahatlıkla alabilirsiniz ve aldığınız pinleri online sitelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz sizin kolaylığınız için tasarlanmış süper bir sanal karttır…