KREDİ KARTI İLE PAYKASA KART SATIN ALMA

KREDİ KARTI İLE PAYKASA KART SATIN ALMA

Son yıllarda Avrupa’dan ülkemize doğru yayılan ve oldukça popülerlik kazanan ön ödeme sistemlerinden biri olan paykasa kart çok kullanışlı bir hale gelmiştir. İnternet üzerinde yapmış olduğunuz alışverişlerde, oyun, eğlence hizmetlerinde anında online ön ödeme sağlayan ve tek kullanımlık bir kart özelliği taşıyan paykasa kart kullanıcıları tarafından çok kullanışlı bir hal almıştır. Hızlı ve rahat olmasının yanı sıra güvenilir bir kart olması da herkesi etkilemektedir. Teknoloji çağının getirilerinde her ne kadar olumlu sonuçlar yaşansa da olumsuz sonuçlar da meydana gelmektedir. İnternet üzerinden yapılan her türlü alışveriş gibi işlemlerde kredi kartı kullanıldığı takdirde tüm kart bilgileri karşı tarafa geçtiği için başkaları tarafından kullanılabilme gibi olumsuz sonuçlar oluşmaktadır. Bu gibi durumların önüne geçmek için alternatif ödeme seçeneklerinden biri olan paykasa kart her durumda sizin kurtarıcınız durumundadır.

Kart satın alma

İstediğiniz her an paykasa karta kolaylıkla sahip olma imkânınız bulunmaktadır. İnternet üzerinden yapmış olduğunuz araştırmalar sonucunda paykasa kartı satın almak istediğiniz bayiyi belirledikten sonra web sitesinde yer alan canlı destek hattına bağlanmanız halinde tüm işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Öncelikle 10 eurodan başlayan 770 euroya kadar çıkan paykasa kart seçeneklerinden ihtiyacınız olan miktara yönelik kartı seçmeniz gerekmektedir. Kart miktarını belirledikten sonra canlı destek hattından iletişime geçerek kart miktarını söyleyerek ödemeyi kredi kartı ile yapmak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Gerekli tüm işlemleri yaptıktan sonra karşı tarafla yapmış olduğunuz anlaşma dâhilinde özel kredi kartı bilgilerinizi paylaşarak paykasa kartınıza sahip olabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz ödeme bedelini bayi kredi kart bilgilerinizi aldıktan sonra gerekli olan bedeli kartınız içinden çektikten sonra paykasa kart için gerekli 16 haneli pin şifrenizi size verir.

Normal alışveriş yapmış gibi kartınızdan gerekli ödeme miktarı çekildikten sonra artık internet üzerinde yapılan alışverişlerde kullanmak üzer paykasa kartına sahip olursunuz. Tek kullanımlık özelliğine sahip olan paykasa kart ile sadece içerisinde bulunan miktar kadar harcama yapabilirsiniz. Paykasa kartınızı güvenli bir şekilde kredi kartı ile satın aldığınız taktirde bu uygulamanın ileri ki süreçte size birçok getirisi ve avantajı bulunmaktadır.